SĪKDATŅU POLITIKA - Arco Color Latvija

Sīkdatņu izmantošanas apraksts www.arcocolor.lv tīmekļa vietnē, norādīti to lietošanas mērķi, kā arī lietotāju tiesības izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.

Sīkdatnes palīdz sniegt, uzlabot un aizsargāt Arco Color Latvija pakalpojumus, nodrošinot klienta vajadzībām piemērotākus risinājumus, kā arī ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi.

 

 

KAS IR SĪKDATNES?

Sīkdatnes – ir sīkas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram: Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Safari u.c.) saglabā tīmekļa lietotāja datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī. Izmantojot sīkdatnes, tīmekļa vietnes var saglabāt arī tīmekļa lietotāja individuālos iestatījumus.

Sīkdatnes parasti satur informāciju par tīmekļa vietnes nosaukumu, to uzglabāšanas ilgumu ierīcē un unikālo numuru. Sīkdatnes var uzskatīt par veidu, kā tīmekļa vietne iegūst informāciju, kas tai ļauj atpazīt lietotāju un atbilstoši reaģēt. Lietotājs var atspējot vai ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietņu funkcijas.

Sīkdatnes izmanto lielākā daļa tīmekļa vietņu.

 

KĀDIEM MĒRĶIEM MĒS IZMANTOJAM SĪKDATNES?

Mūsu izmantotās sīkdatnes ļauj Jūs autentificēt, kā arī apstrādāt statistikas datus par mūsu interneta vietnes izmantošanu un konkrētu lapu apmeklēšanu. Aktivizētās sīkdatnes ļauj mums atpazīt Jūsu pārlūkprogrammu un nodrošināt Jums noteiktas papildu iespējas.

Mēs izmantojam sīkdatnes lai:

  • veidotu/uzturētu Jūsu sesiju mūsu interneta vietnē;
  • nodrošinātu interneta vietnes apmeklējumu statistiku;
  • atcerētos Jūsu ekrāna izvēles (preferences), piemēram, izvēlēto valodu;
  • atcerētos, vai Jūs esat (vai neesat) sniedzis piekrišanu mūsu sīkdatņu lietošanai šajā interneta vietnē.

 

KĀ JŪS VARAT PĀRVALDĪT SĪKDATNES?

Ja Jūs vēlaties ierobežot vai bloķēt sīkdatņu lietošanu mūsu interneta vietnē www.arcocolor.lv, Jūs to varat izdarīt, veicot attiecīgas izmaiņas savas pārlūkprogrammas iestatījumos. Lūdzu, atcerieties − ja Jūs izvēlaties dzēst vai bloķēt noteiktas sīkdatnes, mūsu interneta vietnes darbība un ērtums varētu būt ierobežota, tostarp var būt ierobežota iespēja atteikties no sīkdatnēm, jo šai funkcijai arī ir nepieciešams ievietot sīkdatni Jūsu ierīcē.

Lai iegūtu informāciju, kā ierobežot vai bloķēt sīkdatnes noteiktās pārlūkprogrammās, lūdzu, apmeklējiet attiecīgo pārlūkprogrammu interneta vietnes (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer u.c.).

 

KONTAKTINFORMĀCIJA

Arco Color Latvija kontaktinformācija ar personas datu apstrādi saistītajos jautājumos: [email protected]