Par mums - Arco Color Latvija

Arco Color Latvija piedāvā pulverkrāsošanas pakalpojumu tērauda, alumīnija un citu metālu detaļām. Līdz ar modernāko pulverkrāsošanas tehnoloģiju, no mūsu Eiropas partneriem esam ieguvuši arī milzu pieredzi un zināšanas pulverkrāsošanas jomā, kas ļauj mums nodrošināt augstākās kvalitātes pakalpojumu. Iekārtas īpaši projektētas balstoties uz 20 gadu pieredzi krāsošanas tehnoloģiju jomā. Inovatīvās iekārtas un  īpaši apmācīts personāls ļauj efektīvi samazināt ražošanas termiņus un nodrošināt augstu pakalpojuma kvalitāti. 

Mums ir svarīgi, lai gala produkts, spēj kalpot ilgi, pateicoties mūsu tehnoloģijām un augstās kvalitātes prasībām.

Arco Color Latvija klienti darbojas celtniecības, jumta pārklājumu, ventilācijas sistēmu, logu un durvju ražošanā, kā arī dažādu interjera dizaina elementu izgatavošanas jomā. Ražošanas procesā tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas un pasaulē lielākā ražotāja - Akzo Nobel -  pulverkrāsas.  

Kopš 2017. gada nogales esam kļuvuši par Mašīnbūves un Metālapstrādes Rūpniecības asociācijas (MASOC) biedru, no 2019. gada esam arī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedrs un kopš 2020. gada beigām esam iestājušies Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācijā LETERA.

Arco Color Latvija atrodas Salaspils novadā – vietā, kas nodrošina ērtu piekļūšanu un loģistiku, gan reģionālajiem, gan ārvalstu partneriem.